DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH ODDANIE33?

Powodów jest wiele. Podamy tylko kilka najważniejszych:

 

Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.

 

Przez te rekolekcje dowiesz się czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.

 

Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi - pozwolisz, aby mogła się w sposób nieograniczony kochać, wspierać oraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.

 

Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi - narzędziem ratowania dusz Twoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.

 

Przez te rekolekcje poznasz tajemnicę Fatimy, tajemnicę dziecięctwa duchowego oraz tajemnicę świętych - poznasz sekret najkrótszej i najpewniejszej drogi do nieba.

 

Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi.

To Cię uwolni od lęku.

 

Przez te rekolekcje doświadczysz łask, o których będziesz wiedzieć tylko Ty i Bóg. To będzie Twoja osobista historia wielkich rzeczy, które uczyni Ci Wszechmocny. To jest droga PEŁNA ŁASKI.

Świadectwa uczestników rekolekcji ODDANIE33

Magdalena: Jeszcze nigdy żadne rekolekcje nie dały mi tyle co Czytaj całość
Mariola: Rekolekcje zmieniły mnie niesamowicie Czytaj całość
Maria: Piękne są te rekolekcje. Otwierają moje serce na relację z Maryją. Czytaj całość
Wiola: To, dzięki Tym Rekolekcjom, mamy szansę bliżej być Boga i dostąpić Jego Królestwa. Czytaj całość
Ewa: Całą sobą chcę wołać wtedy Tatusiu ufając, że On otoczy mnie czule Swoją opieką. Czytaj całość
Ksiądź Michał: MOI NAJLEPSI PRZYJACIELE TO JEZUS I MARYJA :) Czytaj całość
WEŹ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH ODDANIE 33 I POZWÓL BOGU NAPISAĆ TWOJE WŁASNĄ HISTORIĘ PRZEŻYCIA TYCH REKOLEKCJI <3